Hakkımızda

Anasayfa Hakkımızda
Hakkımızda

Güvenle inşa edilen 30 Yıllık Tecrübe

1996 yılında otomotiv sektöründe faaliyetlerine başlayan Starklips sarf malzemeleri üretim ve pazarlama alanında kısa zamanda kendi pazarını oluşturarak rekabetçi koşullarda hizmet vermeyi başarabilmiştir. Değişen ve zorlaşan piyasa şartlarına rağmen ilk gün var olan heyecanını hiç kaybetmeden ilerleyen firmamız bugün itibariyle ürün kalitesi, ürün çeşitliliği ve müşteri odaklı hizmet anlayışı ile kendisine sektöründe kalıcı bir yer edinmeyi başarmıştır.
 
Starklips, gelişen ve değişen yapısıyla sektörde kalıcılığını muhafaza edebilmesinin yanı sıra sürekli genişleyen müşteri ağı ile kurumsal anlamda hizmet kalitesini her geçen gün daha iyi bir çizgiye taşımaktadır. 30 yıl önce küçük bir ekip, az sayıda ürün ve bir araçla başlayan ticari serüvenimiz giderek büyüyen pazarlama ağımız ve üretim kapasitemiz ile birlikte birlikte; 10.000 çeşit ürün, 5.500 m2 alan, 70 kişilik hizmet kadrosu ve 3.500 müşteri sayısına ulaşmıştır. Yurtiçi satışlarımızın yanı sıra yurtdışı satış hedeflerimizi de üst seviyede tutarak ihracatta yakalamış olduğumuz potansiyeli arttırma gayreti içerisindeyiz.
 
Firmamız bu çalışmalarının yanı sıra ISO 9001-2000 kalite yönetim sistemine entegre olarak hizmetlerini taçlandırmıştır.
Firmamız Dünyada ve Türkiye’de hızla gelişen internet teknolojisi kullanımı ve sanal ticaret karşısında 2010 yılında Reyondanal.com ismiyle e-ticaret sektörüne adım atmıştır.
 
Starklips; ülkesine ve müşterilerine, kazandırdıkça kazan mantığı dahilinde ilkeli, dürüst ve hakkaniyetli ticaret anlayışı ile sektöründe hak ettiği yeri korumakla beraber daha büyük hedeflere ulaşma gayreti ve heyecanı içerisinde olmaya devam etmektedir.

Titiz İşçilik
Profesyonel Hizmet
Müşteri Memnuniyeti
Geniş Ürün Ağı

Bize Ulaşın

Soğucak, 3. Org. San. Bölgesi D:1. Cad. 4. Yol No:5 Söğütlü/Sakarya

© STARKLİPS ENDÜSTRİYEL. All Rights Reserved.